Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobek Miejski

Aktualności:

20-09-2023

Biedronki - adaptacja

Pierwsze dni adaptacji w grupie maluszków. Dzieci poprzez zabawę przyzwyczajają się do nowego otoczenia, swoich nowych kolegów oraz pań opiekunek.

17-09-2023

Łapiemy piłki

Zabawa zręcznościowa, która wyrabia precyzję ruchową , stymuluje koordynację ręka - oko, ćwiczy koncentrację oraz rozwija umiejętności motoryczne dziecka. Dzieci świetnie się przy tym bawiły.

17-09-2023

Nauka trzymania węża

W tym tygodniu dzieci w żłobku pierwszy raz poznały naszego węża spacerowego. Dzieci uczyły się trzymać odpowiednio za rączki , aby mogli bezpiecznie spacerować w grupie z wężem.

17-09-2023

Jabłuszko, Gruszka czy Miś....

W Tym tygodniu dzieci poznawały swoje znaczki na szafkach w szatni i wieszaczkach na ręczniki w łazience. Od tej pory nie będą miały problemów z odnalezieniem swoich rzeczy.

17-09-2023

Kolorowanki Wodne

Nasze dzieci pierwszy raz posługiwały się pędzelkiem. Okazało się że sobie świetnie poradziły. Malowanie pędzlami sprawiło im wiele radości, wpływa to na rozwój małej motoryki, rozwija wyobraźnię i kreatywność a także odpręża, relaksuje i wycisza.

10-09-2023

Piłki i Bańki na dworze

Aktywność fizyczna dobrze wpływa na zdrowie i samopoczucie dziecka. Poprzez ruch na świeżym powietrzu staje się sprawniejsze fizycznie. Zabawy z piłką i łapanie baniek mydlanych rozwijają koordynację wzrokowo - ruchową. Zabawy na dworze sprawiają niesamowitą frajdę dzieciom.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...