Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

27-09-2021

"... a mnie jest szkoda lata". Zapraszamy na wystawę

Wystawa malarstwa z akcentem poezji dostępna w Miejskim Domu Kultury. Dostępna w kawiarence do 8 października. Wstęp wolny.

20-09-2021

Wysyp sportowych endorfin w mieście

Lubańskie Biegowisko, Odjazdowy Bibliotekarz i Wrzesień na Łużycach - to trzy imprezy, które pozwoliły lubanianom zakończyć lato w mocno aktywny sposób.

24-09-2021

Targi lokalnych produktów w Gminie Lubań

Przyjedź, pokaż, pochwal się! Gmina Lubań startuje z kolejnym spotkaniem, którego celem jest rozwój przedsiębiorczości i gospodarki lokalnej. To już drugie spotkanie o tej tematyce, ale tym razem pod hasłem przewodnim: „Targi lokalnych produktów”.

24-09-2021

Nowa ścieżka sensoryczna Zoo Görlitz

Zdejmij buty i odłóż je na półkę, w przeciwnym razie niczego nie poczujesz. Kamienie na początku ścieżki nieco kłują, dopóki, zazwyczaj dobrze opakowane w obuwie stopy, nie znajdą ukojenia na miękkiej łące.

22-09-2021

Robert Kendzia, wychowanek Kwisy Lubań wicemistrzem Polski!

Robert Kendzia, wychowanek Miejsko-Gminnego Klubu Sportowego „Kwisa” Lubań, a obecnie zawodnik UKS Moto Stelweld Jelcz-Laskowice, został srebrnym medalistą Mistrzostw Polski w kryterium kolarskim w kategorii Junior.

21-09-2021

CYRKUS Festival z okazji 10. rocznicy polsko-niemieckiego projektu "CYRKUS w sklepie"

W tym roku całoroczny polsko-niemiecki projekt „CYRKUS w sklepie | im Laden” odbędzie się już po raz dziesiąty!

20-09-2021

Muzyczna niedziela z udziałem zespołu "Echo Bukowiny"

Muzyczna niedziela odbędzie się tym razem w sobotę 25 września o 15:00

20-09-2021

Belgijski zespół Het Collectief zagra w Zgorzelcu „Kwartet na koniec czasu“

W piątek, 24 września o godz. 17:00 w Europejskim Centrum Pamięć, Edukacja, Kultura w Zgorzelcu zabrzmi „Kwartet na koniec czasu” Oliviera Messiaena. Koncert wykona belgijski zespół muzyki kameralnej Het Collectief.

17-09-2021

Rendez-Vous życia

Ekskluzywne spotkania ze zwierzętami w Zoo Görlitz.

17-09-2021

Nauka w teatrze - senior na scenie

Dzięki projektowi „Nestor” grupa teatralno- literacka z UTW w Lubaniu wzięła udział w warsztatach teatralnych w Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...