Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Projekty trwające

Aktualności:

12-01-2023

Projekt "Dostępny Urząd w Mieście Lubań"

Gmina Miejska Lubań realizuje przedsięwzięcie grantowe „Dostępny Urząd w Mieście Lubań”, finansowane w ramach projektu „Dostępny samorząd - granty”, realizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

31-03-2021

Kolejny zastrzyk gotówki dla Lubania

Punk widokowy w parku, odnowiona droga i alejki, zadbany krater powulkaniczny. Kartingi bogatsze o ściankę wspinaczkową, tor rowerowy i rolkarski oraz rozbudowany skatepark. To nie mrzonka, a część zakresu inwestycji, na które dostaliśmy dofinansowanie.

17-03-2021

Ponad 2,5 mln zł dotacji na modernizację ulicznego oświetlenia

W Lubaniu zostanie przeprowadzona modernizacja oświetlenia ulicznego i drogowego na energooszczędne. Wartość inwestycji wynosi ponad 3 mln złotych. Gmina Miejska Lubań otrzyma unijne środki na realizację inwestycji z Urzędu Marszałkowskiego.

10-12-2020

2 miliony dla Lubania

Rozstrzygnięcie drugiego naboru do Rządowego Funduszu Inicjatyw Lokalnych przyniosło naszemu miastu dodatkowe pieniądze.

12-08-2020

Fundusz Dróg Samorządowych

Projekt „Przebudowa drogi ul. Tkackiej, Mikołaja  i Granicznej  wraz z odwodnieniem  i oświetleniem w Lubaniu"   Opis projektu Planowane efekty:...

16-04-2020

Wymiana źródeł ciepła w indywidualnych gospodarstwach domowych na terenie Miasta Lubań

Dnia 12 marca 2020 roku pomiędzy Województwem Dolnośląskim – Dolnośląską Instytucją Pośredniczącą, a Gminą Miejską Lubań została podpisana umowa o dofinansowanie projektu „Wymiana...

08-10-2019

Rozwój e-usług w Lubaniu

Uzyskanie informacji urzędowych i sprawne załatwienie spraw w dowolnym miejscu i czasie bez konieczności wychodzenia z domu? Już niebawem w Lubaniu ruszy Portal Interesanta.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...