Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
09-11-2022

Informacja o wynikach konsultacji projektu programu współpracy Gminy Miejskiej Lubań z organizacjami pozarządowymi.

Informacja o wynikach konsultacji projektu rocznego programu współpracy samorządu Gminy Miejskiej Lubań z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2023 rok.

 

W dniach od 21 października 2022 roku do 4 listopada 2022 roku przeprowadzone zostały konsultacje projektu rocznego programu współpracy samorządu Gminy Miejskiej Lubań z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2023 rok.

Zainteresowane organizacje oraz podmioty otrzymały możliwość przekazania swoich opinii i uwag osobiście, pocztą tradycyjną oraz elektroniczną.

W wyniku przeprowadzonych konsultacji do Urzędu Miasta Lubań nie wpłynęły żadne opinie oraz uwagi do przedstawionego projektu programu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...