Przedszkola Niepubliczne

Aktualności:

02-10-2016

Dzień głośnego czytania w Słonecznym Przedszkolu

Chociaż nasze panie czytają nam codziennie, to czwartkowe czytanie było troszkę inne. A to za sprawa tego, że był to Dzień Głośnego Czytania, który jest integralną częścią akcji Cała Polska Czyta Dzieciom.

02-10-2016

Dzień Chłopaka w Słonecznym Przedszkolu

Ufff. To był dzień pełen wrażeń :-D . Z okazji Dnia Chłopaka dziewczynki z każdej grupy przygotowały dla swoich kolegów niespodzianki.

30-09-2016

5 latki z PN Nr 1 z wizytą w Komendzie Powiatowej Policji

Dzisiaj nasze 5 latki odwiedziły Komendę Powiatową Policji w Lubaniu

29-09-2016

4 latki z PN Nr 1 poszukiwaniu Jesieni

Chociaż aura nie wskazuje na to, żeby jesień zbliżała się do nas wielkimi krokami to i tak 4 latki wyruszyły na poszukiwania jej pierwszych oznak.

29-09-2016

Cały Lubań czyta dzieciom

5 latki ze Słonecznego Przedszkola z wizytą w Miejskiej i powiatowej Bibliotece Publicznej

23-09-2016

Słoneczni sprzątają świat

Tradycyjnie, co roku nasze przedszkole aktywnie włącza się do akcji "Sprzątania Świata". Chcemy w ten sposób od najmłodszych lat uczyć zasad dbania o środowisko.

20-09-2016

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W SŁONECZNYM PRZEDSZKOLU

Już po raz kolejny obchodziliśmy w naszym przedszkolu Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Jest to dla nas święto szczególne ponieważ w tym dniu przyjmujemy do naszej przedszkolnej, słonecznej rodziny "Maluszki"

22-06-2016

15. Urodziny Słonecznego Przedszkola “W Krainie Smerfolandii”

Za nami kolejna uroczystość pełna wzruszeń i emocji. Tym razem przenieśliśmy naszych bliskich do Bajkowej Krainy Smerfolandii . Było to dla nas wszystkich szczególne, bo 15. jubileuszowe spotkanie. Dzieciom i całej załodze Słonecznego Przedszkola gratulujemy występu.

01-06-2016

Drużyna Pierwszej Pomocy w NP1

Ostatnio odwiedziała nas Drużyna Pierwszej Pomocy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza w Lubaniu wraz ze swoją opiekunką panią Aliną Mediuch

01-06-2016

Metody Dobrego Startu w NP1

Podczas środowych zajęć otwartych "starszaki" pochwaliły się swoim bliskim jak wspólnie z panią Olą bawią się z wykorzystaniem Metody Dobrego Startu.