Invest in Lubań

Film video
18-05-2022

Wideoinformator 18.05.2022 r.

W dzisiejszym wideoinformatorze zajrzymy do parku kieszonkowego oraz na Lubańską Noc Muzeów.

13-05-2022

Odłącz się

Prawie 50 warsztatów profilaktycznych oraz akcja malowania napisów przy 30 przejściach dla pieszych to pokłosie udziału miasta Lubań w kampanii społecznej dotyczącej fonoholizmu.

12-05-2022

Majowa sesja nadzwyczajna

11 maja odbyła się, w trybie zdalnego obradowania, LIX nadzwyczajna sesja Rady Miasta Lubań.

Oświata

12-05-2022

Występy lekkoatletyczne zakończone sukcesem!

W dniu 5 maja br. reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w „Igrzyskach Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym”. Tegoroczne zawody rozegrano w Pisarzowicach, a rozgrywki polegały na przeprowadzeniu zgodnie z nazwą czterech konkurencji lekkoatletycznych.

15-05-2022

Ćwiczymy repertuar

Z okazji Dnia Mamy i Taty dzieci przygotowują występ, podczas którego zaprezentują piosenki, wierszyki i tańce.

Kultura i sport

16-05-2022

Lubańska Noc Muzeów

Tegoroczna lubańska Noc Muzeów obfitowała w atrakcje. Muzeum Regionalne w Lubaniu otworzyło swoje podwoje na całe 3 dni, a dodatkowo już od piątku plac przy fontannie koło ratusza opanowały Żarciowozy. Majowy weekend zaoferował więc mieszkańcom Lubania i coś dla ciała, i coś dla ducha.

16-05-2022

Rafał Różewicz – warsztaty literackie

Biblioteka i Grupa NURT zaprasza na warsztaty literackie z Rafałem Różewiczem.