Aktualności:

24-06-2022

Lato w mieście

Jak co roku, z ofertą wakacyjnych zajęć wychodzą do lubańskich dzieci jednostki miejskie. MDK postawił na sztukę, MiPBP na odkrywanie świata, OWD na integrację, emocje i rozwój osobisty. Nowością są półkolonie zorganizowane w Szkole Podstawowej nr 4.

24-06-2022

Wakacje!

Ostatni piątek czerwca to zarazem ostatni dzień roku szkolnego 2021/2022. Przed dziećmi i młodzieżą ponad dwa miesiące wakacyjnej laby.

23-06-2022

Sukcesy w Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych Powiatu Lubańskiego.

Dnia 31 maja ,na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu w Leśnej, odbyły się ,,Indywidualne Mistrzostwa Lekkoatletyczne Powiatu Lubańskiego klas VII i VIII” .

23-06-2022

Nasze sukcesy w „Trójboju Lekkoatletycznym”.

Dnia 19.05.2022, na obiektach sportowych przy Szkole Podstawowej w Pisarzowicach, odbył się finał powiatowy w ,,Trójboju Lekkoatletycznym,, klas trzecich i czwartych.

23-06-2022

„Zew przygody” - wycieczka klas 5A i 5B.

W czwartek, 09.06 br., uczniowie klas 5a i 5b, wraz z opiekunami: p. Mariuszem Królem, p. Marcinem Ludwardem i p. Marcinem Lewandowskim, udali się na jednodniową wycieczkę szkolną do Piechowic.

21-06-2022

Finał dolnośląski Igrzysk Dzieci zakończony sukcesem! Wróciliśmy z medalami!

W lubańskiej „Jedynce” propagujemy aktywności lekkoatletyczne, mając na uwadze to, by każdy uczeń znalazł coś dla siebie. Warto podkreślić, że wszystkie dyscypliny lekkoatletyczne stanowią doskonałą podstawę do osiągnięcia ogólnej sprawności fizycznej. Należy o tym pamiętać!

21-06-2022

Gala laureatów w PCE

Czy droga do sukcesu jest prostym procesem? Z pewnością wiele w tej kwestii mogą powiedzieć ci, którzy odnieśli sukces. Niektórzy mówią, że sukces to robienie zwykłych rzeczy nadzwyczaj dobrze, inni twierdzą, że aby osiągnąć cokolwiek,

19-06-2022

Poloneza czas zacząć!

Po trudach egzaminów nadszedł czas wyjątkowej zabawy. W piątek, 10 czerwca br., ósmoklasiści naszej szkoły bawili się na wyczekiwanej od kilku tygodni uroczystości – swoim pierwszym w życiu balu.

14-06-2022

Talenty rozwijamy - koncerty w Szkole Muzycznej im.O.Kolberga słuchamy

Mali akademicy uczestniczyli w koncercie młodych artystów i również absolwentów przedszkola w Szkole Muzycznej I stopnia im. Oskara Kolberga w Lubaniu.

14-06-2022

A może rolnikami zostaniemy?

Wizyta małych akademików w gospodarstwie rolnym była ciekawą lekcją poznania zawodu rolnika i codziennych czynności wykonywanych w gospodarstwie. Obcowanie maluchów z naturą okazało się wielką przyjemnością. Może ktoś z naszych akademików zostanie rolnikiem?