Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna

Aktualności:

27-02-2017

Konkurs poetycko-literacki

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie poetycko-literackim organizowanym przez MiPBP w Lubaniu pod patronatem Burmistrza Miasta Lubań „Maria Magdalena patronką lubańskich ulic. Mała lub wielka historia miasta Lubań”.

22-02-2017

Spotkanie z wolontariuszkami Schroniska dla Zwierząt Małych w Dłużynie Górnej

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z wolontariuszkami ze Schroniska dla Zwierząt Małych w Dłużynie Górnej, które odbędzie się 23.02.2017 r. (czwartek) o godz. 12.30 w Oddziale dla Dzieci (Biblioteka-Ratusz). Spotkaniu towarzyszyć będzie zbiórka karmy dla kotów.

16-02-2017

Literacki Kogel-Mogel

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pisarza MiPBP w Lubaniu serdecznie zaprasza na Literacki Kogel-Mogel, w którym udział wezmą: Grupa Młodych Twórców "Szuflada", Kazimierz Kiljan, Dolnośląska Grupa Literacka "NURT".

09-02-2017

Dzień bezpiecznego Internetu3

Współczesny świat bez Internetu? Trudno to sobie wyobrazić… Internet jest potrzebny, ale należy korzystać niego ostrożnie. Właśnie na ten temat porozmawiamy z dziećmi 16 lutego o godz. 13.30. Serdecznie zapraszamy!

07-02-2017

Randka w ciemno z książką ;)

14 lutego zapraszamy do Biblioteki na „Randkę w ciemno z książką”.

31-01-2017

Szkolenie z zakresu rozliczania deklaracji PIT przez Internet.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Lubaniu oraz Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Lubaniu organizuje szkolenie z zakresu rozliczania deklaracji PIT przez Internet.

26-01-2017

Ferie z Wyobraźnią

Zapraszamy do udziału w zajęciach organizowanych podczas ferii zimowych. Hasło tegorocznych spotkań to „Ferie z Wyobraźnią”. Dzieci wezmą udział w zajęciach literackich, teatralnych, edukacyjnych i plastycznych.

24-01-2017

Warto wykonać krok, który pozwoli ujawnić się twórczości.

Zgłaszając się do Biblioteki, uwolnisz pasję tworzenia. Pragniemy wspierać młodych twórców w rozwoju ich talentu i zainteresowań. Serdecznie zapraszamy!

18-01-2017

Spotkanie Klubu Miłośników Książki

MiPBP w Lubaniu zaprasza na kolejne spotkanie Klubu Miłośników Książki, które odbędzie się 30 stycznia 2017 r. o godz. 16.00 w Wypożyczalni dla Dorosłych (Biblioteka - Ratusz).

10-01-2017

Dzień Kubusia Puchatka

Zapraszamy przedszkola do wspólnej zabawy podczas Dnia Kubusia Puchatka :).