22-11-2023

Zapraszamy dzieci spektakl teatralny „Kryształowa Królowa Śniegu” i świąteczne animacje uwieńczone spotkaniem z Mikołajem w dniu 7 grudnia 2023 r. o godz. 17:00.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, na które składa się interaktywny muzyczny spektakl teatralny pn. „Kryształowa Królowa Śniegu” i świąteczne animacje uwieńczone spotkaniem z Mikołajem.

Wydarzenie ma charakter artystyczno-integracyjnym i odbędzie się w sali widowiskowej oraz foyer Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu, ul. Kościuszki 4 w dniu 7 grudnia 2023 r. od godz. 17:00.

Przewidywana ilość uczestników to 300 dzieci oraz 200 opiekunów.

Wstęp na wydarzenie „Kryształowa Królowa Śniegu” możliwy jest wyłącznie za okazaniem darmowych wejściówek, pobranych w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu, ul. Kościuszki 4.

Wejściówki można pobierać wyłącznie osobiście od poniedziałku 27.11.2023r. od godz. 12:00

Ponieżej regulamin wydarzenia.

Załączniki