Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
26-01-2022

Miejski Dom Kultury w Lubaniu dla wszystkich dzieci, które nie mają zamiaru nudzić się w czasie ferii, ma propozycję nie do odrzucenia.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Kina pod Śnieżynką!W każdy poniedziałek, wtorek, środę oraz piątek w sali "foyer" (tuż przed salą widowiskową) na wielkim ekranie będą wyświetlane filmy dla najmłodszych. Każdy seans będzie rozpoczynał się o godzinie 10.Z uwagi na panującą pandemię i obowiązujące obostrzenia liczba uczestników w wydarzeniu jest ograniczona do 20 osób.

Darmowe wejściówki są do odbioru w sekretariacie MDK w godzinach 8.30 - 15.30. Szczegóły pod numerem informacji kulturalnej - 502-690-923.

Projekcje każdego z filmów odbędą się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Dodajmy, że w czwartki (3 i 10 lutego) w sali lustrzanej będą odbywały się spektakle teatralne, do udziału w których także serdecznie zapraszamy.

A co zagramy? Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie! Szczegóły na naszej stronie internetowej - http://luban.naszgok.pl.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...