12-08-2024

08.08.2024 zawitał do Lubania Teatr Edukacji i Profilaktyki „Maska”.

Aktorzy wystawili adresowaną dla młodych widzów sztukę pt. „Miś marzy skrycie o przyjacielu celebrycie”. Spektakl poruszał niezwykle istotną tematykę uzależnienia od internetu i czasu spędzanego na korzystaniu z telefonu czy komputera. Najmłodsi dowiedzieli się, jak wielką wartością jest bliskość przyjaciół w realnym świecie.

Ponadto aktorzy zaprosili dzieci do wielu zabaw w ramach animacji „Tropem rycerskiej przygody”. Dzieci przekraczały mury królestwa i stali się prawdziwymi księżniczkami oraz rycerzami.