05-04-2024

14 marca nasze przedszkole odwiedzili Strażnicy Miejscy, którzy z wielką przyjemnością i zaangażowaniem opowiadali o swojej pracy.

Podczas spotkania zapoznano przedszkolaków z zadaniami Strażnika Miejskiego, przedstawiono jak wygląda dzień w pracy i w jakich sytuacjach można się zwrócić do funkcjonariusza Straży Miejskiej. W drugim temacie "o bezpieczeństwo dbamy-obcych unikamy" zapoznano dzieci z zasadami, jakie należy przestrzegać przy kontakcie z osobą nieznajomą. Dzieci poznały również pozycję obronną przed atakiem agresywnego psa. Przedszkolaki miały dużo pytań, jak również z chęcią opowiadały na zadawane pytania.