Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
05-05-2023

04.05.2023 r. (czwartek) „Galeria nad Schodami” lubańskiego ratusza zamieniła się w galerię sztuki. Odbyło się uroczyste otwarcie wystawy zatytułowanej „Pastelove”.

Wystawione prace są efektem twórczego zapału uczestników warsztatów “Malowanie przy kawie” prowadzonych przez panią Agnieszkę Andrzejczak-Wiaderek w miejscu działań artystycznych „Jej Przestrzeń” (Lubań, ul. Zgorzelecka 18).

Podczas wernisażu, poza podziwianiem obrazów malowanych różnymi technikami, była możliwość poznania ich autorek. Są to dziewczyny i kobiety w różnym wieku, które spotykają się, aby w przyjaznej atmosferze tworzyć wyjątkowe dzieła.

Spotkanie w naszej bibliotece stało się okazją do pomagania. Wszystkie zaprezentowane prace podlegały licytacji, z której dochód zostanie przeznaczony na rzecz leczenia Nikoli chorującej na białaczkę.

Wystawa będzie dostępna w „Galerii nad Schodami” do końca maja. Obrazy które nie znalazły jeszcze nabywców, czekają na hojnych darczyńców.

Dziękujemy wszystkim Paniom za odwagę i chęć podzielenia się swoją pasją. Jesteśmy pod wrażeniem i czekamy na więcej.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...