31-01-2023

Kolejny raz zetknęły się u nas doświadczenie i serdeczność seniora z energią i otwartością dziecka. Owocem spotkania były zabawy muzyczne. Wszak wspólne śpiewanie łączy ludzi i w sposób naturalny wprowadza w dobry nastrój. Łamigłówki na czas! W tym prym wiodły dzieci. Młode bystre oczka szybciej radziły sobie z labiryntami i rebusami. Powstała także wspólna praca plastyczna, na temat nowopoznanej przez przedszkolaków literki „N”. Kolorowa i pełna zaskakujących pomysłów wyobraźnia dyktowała, co znajdzie się na kartce. Po takim aktywnym i wesołym poranku, nawet dzisiejszy pochmurny dzień staje się bardziej słoneczny. Z niecierpliwością czekamy na nadchodzące wiosenne spotkanie międzypokoleniowe.