11-04-2022

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Sportu dla Rozwoju i Pokoju , w SP2 w Lubaniu, odbył się wspólny trening w skakaniu na skakankach oraz szkolny etap Powiatowego Konkursu "Mistrz skakanki" dla klas I-III.

I miejsce zdobył uczeń klasy III b Jakub Farion, miejsce II Filip Moryto, również uczeń klasy III b ,a miejsce III ,,wyskakała " Wiktoria Borowska z klasy I a.

Zwycięzcom gratulujemy !

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za sportową rywalizację i integrację z kolegami i koleżankami z Ukrainy.