Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
04-01-2022

Odbierz darmowy kod do platformy LEGIMI na cały 2022 rok! Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Lubaniu oferuje dostęp do książek elektronicznych za darmo.

LEGIMI to bardzo dobrze znana czytelnikom platforma która daje dostęp do ponad 75000 książek elektronicznych i audiobooków. Czytać i słuchać książki można zarówno na smarfonach i komputerach, ale również na czytnikach ebooków które obsługują Legimi.

Od 4 stycznia Biblioteka wydaje nowe kody na 2022 rok. Kody są ważne cały rok, a jeden kod uprawnia do korzystania z Legimi na dwóch urządzeniach.

Aby otrzymać kod trzeba posiadać kartę biblioteczną i wypełnić formularz na stronie www.bibliotekaluban.pl/legimi/, lub zgłosić sie do biblioteki.

Osoby nieposiadające karty bibliotecznej mogą ją wyrobić, za darmo, w bibliotece i podczas tej samej wizyty również odebrać kod Legimi.

Zapraszamy do czytania!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...