Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
27-09-2021

Photon to polski robot edukacyjny, którego zadaniem jest wprowadzenie dzieci w świat technologii, rozwijanie ich kreatywności i zdolności logicznego myślenia oraz nauczanie podstaw programowania.

Dzisiaj wszystkie dzieci mogły sprawdzić  jak działa magiczny robot, który uczy i bawi się razem z dzieckiem. Photon to zabawka, która rozwija się razem z dzieckiem. To wyjątkowy model robota interaktywnego, który na samym początku nie potrafi nic zrobić. Zadaniem dziecka jest odblokowywanie kolejnych funkcjonalności Photona. W ten sposób robot skłania malucha do nabywania konkretnych zdolności .Photon wspiera dzieci w rozwoju podstawowych umiejętności naszych czasów. Pomaga im rozwijać kreatywność, zdolność logicznego myślenia, poznawanie podstaw programowania i zrozumienie działania czujników, w które jest wyposażony.

Dla wszystkich maluchów uczestniczących w zajęciach była to super zabawa.

                                                                                                                 Wanda Czarnota

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...