17-09-2021

Uczniowie klasy 1a i 3a dołączyli do 28 Akcji Sprzątanie Świata - Polska 2021 inicjowanej przez fundację Nasza Ziemia.

Tegoroczna akcja odbywa się pod hasłem "Myślę, więc nie śmiecę" a swój finał ma już w ten weekend 17-19 września. Uczniowie naszej szkoły z entuzjazmem podjęli się pracy na rzecz Matki Ziemi, wiedząc tym samym jakie zagrożenia dla natury i nas samych niosą wyrzucane odpady. Dzisiejsze działania pozwoliły nam także utrwalić bardzo ważną umiejętność, mianowicie umiejętność segregacji odpadów.

Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję i dbania tym samym o naszą planetę. Myślmy, więc nie śmiećmy!

Wychowawca 1a

Aleksandra Szarłan