07-12-2020

Do jutra 08.12.2020 trwa konkurs plastyczny "Nie daj się złapać w sieć!", organizowany przez Stowarzyszenie P-ZFST "Pogranicze" i Klub Liderów Młodzieżowych.

To już ostatni moment na wysłanie pracy konkursowej. Nie przegap szansy i zdobądź atrakcyjną nagrodę. Na laureatów czeka 10 nagród rzeczowych o łącznej wartości 1500 zł (10 x 150 zł).

Informacje organizacyjne:

* Konkurs jest skierowany do młodzieży ze szkół podstawowych (klasy V-VIII) oraz ponadpodstawowych (licea, technika, szkoły branżowe I i II stopnia) z 4 powiatów: lubańskiego, bolesławieckiego lwóweckiego i zgorzeleckiego.

* Zadanie konkursowe: przygotuj autorski plakat (rysunek lub grafikę komputerową) promujący bezpieczeństwo dzieci/młodzieży w internecie.

* Termin i forma zgłoszeń: do 08.12.2020, wyłącznie mailem (zdjęcie/skan pracy) na adres: cao@pogranicze-csb.home.pl

* Ważne!

- Przeczytaj regulamin konkursu.

- Dołącz w mailu skan podpisanego formularza zgłoszeniowego.

- Jeśli masz mniej niż 18 lat, pamiętaj o podpisaniu formularza zgłoszeniowego też przez Twojego rodzica.

Konkurs jest organizowany w ramach zadania "Aktywni Dolnoślązacy - Centrum Aktywności Obywatelskich w Lubaniu", realizowanego przez Stowarzyszenie P-ZFST "Pogranicze" przy dofinansowaniu ze środków budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

Załączniki