04-04-2019

W dniu 2 kwietnia 2019 na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Smolniku, odbył sie "Finał Powiatowy Dwójek Siatkarskich”, w którym udział wzięły reprezentacje naszej szkoły.

W kategorii dziewcząt nasza szkoła pokonała Szkołę Podstawową z Pisarzowic 2:1, następnie Szkołę Podstawową z Kościelnika 2:0,  a w decydującym meczu o mistrzostwo powiatu lubańskiego ze Szkołą Podstawową ze Smolnika przegrała dopiero po tie breaku 17:15 ( cały mecz 1:2), zajmując drugie miejsce.Skład reprezentacji dziewcząt:

1.Maja Białkowska

2.Emilia Okraszewska

3.Aleksandra Szełgiejko

4.Lena Tumiłowicz

5.Martyna Przekop

6.Amelia Ambroziak

W kategorii chłopców również odbyły się trzy mecze, wygrali z SP Pisarzowice 2:0,przegrali z SP Kościelnik 1:2 i SP Smolnik 1:2,zajmujac ostatecznie trzecie miejsce.

Skład Reprezentacji chłopców:

1.Konrad Chmielwski

2.Dominik Markut

3.Michał Łamasz

4.Brajan Trzpit

5.Bartłomiej Górski

6.Błażej Caban

Reprezentacja dziewcząt awansowała do zawodów strefowych, które odbędą się w maju-życzymy sukcesów!