02-02-2014

Dnia 22 stycznia dzieci z naszego przedszkola obejrzały w MDK „ Osadnik” przedstawienie pt. „Marzenia do spełnienia”.

Przedszkolaki wyruszyły na poszukiwanie Krainy Spełniających się Marzeń. Czekała ich wyprawa pełna niezwykłych wrażeń. Wspólnie z głównymi bohaterami - w różnorodnych kostiumach, pośród barwnych dekoracji i emocjonujących pokazów - odwiedzały przedziwne krainy świata marzeń pełne humoru, tańca i muzyki. Dzieci obejrzały pokaz figur balonowych oraz teatr cieni. W niekonwencjonalny sposób, przy udziale postaci Śmieciożercy, poruszony został temat recyklingu. Oprócz doskonałej rozrywki spektakl kształtuje właściwe postawy w relacjach międzyludzkich, rozwija wyobraźnię, zwraca uwagę na dbałość o kulturę żywego słowa, naukę savoi-vivre`u, a także uwrażliwia na problem ekologii.

M.R.