14-11-2012

"Kocham. lubię, szanuję.."nie śmiecę. Pod takim hasłem 19.09.2012r. przedszkolaki z PM nr 1 ruszyły na akcję "Sprzątanie świata"

Akcję poprzedziły oczywiście pogadanki na temat zanieczyszczeń środowiska i szkód jakie ze sobą niosą. Sprzątaliśmy teren wokół przedszkola, a następnie udaliśmy się do pobliskiego Parku na Kamiennej Górze i mimo, że pogoda troszkę postraszyła nas deszczem, dzieci z wielką ochotą udały się , by wziąć udział w tak ważnej akcji  "Bo już mały przedszkolak dobrze wie, że góra śmieci - ziemię szpeci "