27-03-2024

W dniu wczorajszym uczniowie klas pierwszych wyruszyli na pełną magii wycieczkę do Zamku Czocha! Tam czekały na nich warsztaty, pełne tajemniczych zaklęć i czarodziejskich sztuczek.

Podczas zwiedzania poznali historię zamku i przemierzali tajemne korytarze. Na warsztatach magii każde dziecko dostało magiczną różdżkę, aby poczuć się jak prawdziwi bohaterowie z sagi o Harrym Potterze. Próbowali swoich sił podczas warzenia eliksirów i zgłębiali tajemnice czarodziejskich ziół, by na koniec samodzielnie stworzyć magiczną miksturę. Po takiej fascynującej przygodzie, dzieci opuściły zamek, wracając do domu z sercami pełnymi niezapomnianych przeżyć!