Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

27-10-2020

Dzień kundelka

"Razem ze mną kundel bury penetruje wszystkie dziury. Kundel bury, kundel bury, kundel bury fajny pies."

27-10-2020

Dzień znaczka pocztowego

9 października obchodziliśmy dzień poczty polskiej. Z tej okazji nasze maluszki wykonały piękne znaczki pocztowe.

27-10-2020

Pan Samochodzik

Samochodzik Pędzi mały samochodzik, mknie po szosie aż się kurzy. Cztery kółka, czworo drzwi i bagażnik całkiem duży. Pan kierowca zahamował, gdy na pasy weszli ludzie. Potem szybko dodał gazu i już nie ma po nim śladu.

16-10-2020

Dzień grzyba - młodsza grupa żłobkowa

"Muchomor" Berecik czerwony ma białe kropeczki. Nie chcą go brać dzieci ani wiewióreczki. Ale mech zielony gwarzy: Patrzcie, jak mi z nim do twarzy!  

14-10-2020

Dzień nauczyciela

11-10-2020

Ślimak, ślimak …

Wierszyki z równoczesnym pokazem rozwijają pamięć, myślenie oraz koordynację wzrokowo-ruchową, a przede wszystkim dają wesołą zabawę.

11-10-2020

Grzybek

Zabawy plastyczne, które łączą naukę z doskonałą zabawą maluszków. Tematem pracy były grzybki, wykonane z kasztanów, żołędzi i plasteliny. Ta praca rozwija zdolności artystyczne, a także usprawnia motorykę małą.

11-10-2020

Kasztanowe układanki

Zabawy z kasztanami rozwijają motorykę małą, wyobraźnię i kreatywność. Na dzisiejszych zajęciach dzieci układały z kasztanów wzory geometryczne i szlaczki. Zabawa podobała się naszym maluchom.

11-10-2020

Rytmika

Muzyka ma ogromny wpływ na wszechstronny rozwój dziecka. Na zajęciach z rytmiki maluszki uczą się rozpoznawania dźwięków i rytmów, koncentracji, uwagi i koordynacji ruchowej. Muzyka daje dzieciom radość, uśmiech, ruch i doskonałą zabawę

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...