12-12-2023

Dnia 6 grudnia z okazji Mikołajek uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami i opiekunami wybrali się na seans filmowy pt. „Świąteczna niespodzianka”. To film o sile dziecięcej wyobraźni, więzach rodzinnych oraz przezwyciężaniu trudności w dążeniu do celu. To opowieść z morałem: cel nie zawsze uświęca środki, dobre uczynki powracają, błędy są nieuniknione - ważne by wyciągać z nich właściwe wnioski. Bohaterowie przypomnieli nam o potędze miłości oraz sile rodziny. Film dostarczył wielu wzruszeń, wrażeń i emocji. Wróciliśmy do szkoły w doskonałych nastrojach, a w klasach na dzieci czekały prezenty oraz drobne upominki od Świętego Mikołaja.

JM