Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
16-07-2021

Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ma przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w 19. Wystawie Produktów Regionalnych „Wyprodukowano Pod Śnieżką”, która odbędzie się w Jeleniej Górze na Placu przy ul. Wiłkomirskiego 28 sierpnia br.

DLA WYSTAWCÓW

Zapraszamy do prezentacji swoich wyrobów wszystkich, którzy pracą swoich rąk tworzą arcydzieła smaku i sztuki. Producentów z Polski i Republiki Czeskiej produkujących regionalne produkty spożywcze oraz oryginalne wyroby rękodzielnicze. Od miodów, serów, wędlin, przetworów z dzikich roślin, nalewek ziołowych i olejów począwszy, na świecach, mydełkach, eko-kosmetykach i ręcznie robionej biżuterii skończywszy.

Podczas wystawy dla zgłoszonych wystawców zostanie przeprowadzony konkurs na „Karkonoski Produkt Spożywczy” i „Najciekawszy produkt Regionalny” , którego zwieńczeniem jest przyznanie statuetek „Jelonków Karkonoskich”.

Zachęcamy do zdobywania znanej w regionie marki, jaką jest przyznanie statuetki „Jelonka Karkonoskiego”.

Organizator zapewnia:

• bezpłatną powierzchnię handlowo-wystawową – bez zabudowy, z możliwością sprzedaży promocyjnej i degustacji,

• promocję imprezy w regionalnych mediach. Wystawie będą towarzyszyć również występy muzyczne i pokazy artystyczne, quizy dla publiczności, warsztaty rękodzielnicze i animacje dla dzieci.

W Państwa gestii pozostaje: aranżacja stoiska, estetyczna i wpisująca się w charakter wystawy, wyposażenie oraz obsługa stoiska wystawienniczego w wyznaczonych godzinach.

Jeżeli Wystawca ma zapotrzebowanie na energie elektryczną proszę o zaznaczenie tej opcji w Formularzu zgłoszeniowym. W gestii Wystawcy pozostaje posiadanie odpowiedniej długości przedłużaczy, wtyczek, itp.

UWAGA!!

Wystawcy alkoholowych produktów regionalnych mają obowiązek opłacenia i uzyskania zezwolenia na sprzedaż alkoholu. Zezwolenie należy uzyskać w Urzędzie Miasta Jelenia Góra: WYDZIAŁ SPRAW SPOŁECZNYCH, ZDROWIA I ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH ul. Stefana Okrzei 10, pok. Nr 003, tel.

(75) 754-9871. Zezwolenie należy przedłożyć Organizatorowi najpóźniej do dnia 28.08.2021 r. Brak zezwolenia skutkuje odmową dokonywania sprzedaży produktów alkoholowych podczas wystawy.

UDZIAŁ W WYSTAWIE JEST BEZPŁATNY!!

Szczegóły organizacyjne:

• MONTAŻ stoiska można rozpocząć 28.08.2021 r. od godz. 8:00 do 10:45

• Ekspozycja stoiska dnia 28.08.2021 r. w godz. od 11:00 do 18:00

• Obowiązkowy DEMONTAŻ stoiska dnia 28.08.2021 r. dopiero od godz. 18:00, po zakończeniu imprezy.

• Wręczenie „Jelonków Karkonoskich” dla uczestników konkursu „Karkonoski Produkt Spożywczy” i „Najciekawszy Produkt Regionalny” około godz. 17:00 dnia 28.08.2021 r. (zapraszamy wszystkich uczestników do udziału w konkursie).

Wystawca ma obowiązek samodzielnego wyposażenia się i swojego stoiska w materiały ochrony osobistej. Stosowanie specjalnych środków dezynfekujących ze szczególnym uwzględnieniem powierzchni, z którą kontaktuje się klient, odkażaniem urządzeń systemów płatności. Wystawca ma obowiązek stosowania się do aktualnych wytycznych władz w związku z sytuacją pandemii.

Rejestracja online na stronie >tutaj<

Na podany w formularzu e-mail otrzymają Państwo potwierdzenie rejestracji.

REGULAMIN DLA WYSTAWCÓW PL

REGULAMIN KONKURSÓW DLA WYSTAWCÓW PL

PRAVIDLA PRO VYSTAVOVATELE CZ

PRAVIDLA SOUTĚŽÍ PRO VYSTAVOVATELE CZ

Kontakt

Biuro |+48 75 75 27 513 biuro@karr.pl ; wyprodukowanopodsniezka@karr.pl;

https://www.facebook.com/KARRPL/

KARR

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...