Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
16-06-2021

Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka to wielkie wydarzenie w naszym Przedszkolu, które zapisało się w pamięci przedszkolaków i Rodziców.

Wyjątkowe spotkanie miało miejsce w Przedszkolu nr 3 w dniu 15.06.2021r. kiedy to Maluchy zostały uroczyście  pasowane na prawdziwych przedszkolaków. To była pierwsza tak ważna uroczystość dla naszych Maluszków. Rozpoczęła się od krótkiej części artystycznej, w której Maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie dokonało się uroczyste pasowanie każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania, medal prawdziwego przedszkolaka oraz drobny upominek od Pani Dyrektor. Uroczystość odbyła się  w ogrodzie przedszkolnym z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

                                                                                                                 S.M.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...