Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
04-08-2020

Książka powstała w ramach projektu „MIASTU NA URODZINY – 800-lecie Lubania – ONLINE” z programu Dolnośląskie Małe Granty.

6 sierpnia, o godz. 16:30, w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu, odbędzie się premiera książki "W cieniu Wieży Brackiej". Wydawnictwo prezentuje wybrane prace literackie i plastyczne - wiersze i prozę oraz kolaże, które napłynęły na konkursy "Miastu na urodziny - 800-lecie Lubania", zorganizowane przez Dolnośląską Grupę Literacką "NURT" we współpracy z Klubem Liderów Młodzieżowych. Na każdego uczestnika spotkania czeka bezpłatny egzemplarz!

Książka powstała w ramach projektu „MIASTU NA URODZINY – 800-lecie Lubania – ONLINE” z programu Dolnośląskie Małe Granty. Operatorem Programu jest Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych. Dolnośląskie Małe Granty są dofinansowane ze środków budżetu Województwa Dolnośląskiego.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...