05-01-2017

Na zajęciach dodatkowych w naszej szkole ciągle coś nowego! To już styczeń, więc prawie półmetek naszej pracy na kołach zainteresowań. Każdy mógł wybrać i zadecydować w czym chce się dodatkowo sprawdzić lub udoskonalić, no i już widać wspaniałe efekty.

Mamy niezawodną grupę ,,Małych Ratowników”, którzy gdy będzie potrzeba to pomogą i nas uratują. Są matematyczne główki i ortograficzne ,,sówki”. Zgrabne rączki wyćwiczone są na zajęciach grafo-motorycznych, a maluszki wspaniale liczą polskie złotówki. Na plastycznym kole pełno artystów, którzy malują, rysują i tworzą. Koło czytelnicze to nie tylko ,,mole książkowe”, lecz prawdziwi pasjonaci bajek, baśni i opowiadań przeróżnych. Są też przyrodnicy i wspaniale rozśpiewany chór. Głośno i twórczo jest każdego dnia w naszej szkole!