09-12-2014

Przebywanie w szkole nie musi być nudne.  Z okazji Mikołajek klasa III b zaprosiła wszystkich uczniów naszego Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Wyspiańskiego do Mikołajkowego Imprezowania z Czekoladą.

Wszyscy mogli wziąć udział w expresowym kursie tańca i nauczyć się prostego układu znanej piosenki Choco Chocolate.

Samorząd uczniowski zaskoczył mile słodkim poczęstunkiem w postaci czekoladowych, cukierków i słodkiej gorącej czekolady.  Po wesołych tańcach zabawowicze rozeszli się do klas, gdzie mogli obdarować się zakupionymi wcześniej paczkami.

Życzymy równie udanych Mikołajek w domu.

Gim1