09-12-2014

5 grudnia 2014 r. przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 3 od samego rana nasłuchiwały charakterystycznego dźwięku dzwoneczka, który corocznie zwiastuje przybycie wyczekiwanego gościa.

Dzieci wiedział, że i w tym roku Święty Mikołaj nie zapomni o nich, ponieważ jak same mówiły: ,,Byliśmy bardzo grzeczni, słuchaliśmy Pań i zjadaliśmy wszystkie posiłki”. Gość dotarł na czas a gdy tylko się pokazał na wszystkich buźkach pojawił się piękny uśmiech. Mikołaj przygotował dla każdego przedszkolaka piękne podarunki ukryte w wielkim worze. Były piosenki, wiersze i wspólna zabawa z Mikołajem. Dzieci z ogromną radością zaprosiły Mikołaja na przyszły rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne i posłuszne.

B. Z., M. Sz.