ustala sie następujace terminy rekrutacji do gimnazjów:

1) składanie podań o przyjęcie do klasy pierwszej gimnazjum:  od 2 do 25 czerwca 2015r.

2) składanie kopii świadectwa ukonczenia szkoły podstawowej i kopii zaświadczenia o wynikach sprawdzianu po klasie szóstej oraz innych wymaganych dokumentów: od 26 do 29 czerwca 2015r.

3) ogłoszenie listy kandydatów zakwalifikowancyh i niezakwalifikowanych do gimnazjum: do 2 lipca 2015r.

4) złożenie przez kandydatów zakwalifikowanych oryginałów świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i zaświadczenia o wynikach sprawdzianu po klasie szóstej oraz innych wymaganych dokumentów: do 6 lipca 2015r.

5) ogłoszenie listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do gimnazjum: do 7 lipca 2015r.

Zapisu dokonuje się w sekretariacie szkoły osobiście przez rodziców lub opiekunów prawnych dziecka
od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 15.30.

Przy zapisie wymagane są następujące dokumenty:
·        dowód osobisty rodzica lub opiekuna prawnego dziecka,
·        wypełniona karta zapisu,
-    wypełniony formularz rekrutacyjny,
-    podanie o przyjęcie dziecka ( w przypadku ucznia spoza obwodu szkoły),
·        zdjęcie ucznia – szt.2,
·        w przypadku uczniów posiadających opinie/orzeczenie wydane przez poradnie lub inne zespoły do spraw orzekania o niepełnosprawności - dokument wydany przez poradnie/zespół.

Karta zapisu ucznia r.szk.2015-2016 (49kB) Zapisz dokument Pokaż dokument
Formularz rekrutacyjny-1 (30kB) Zapisz dokument Pokaż dokument