Aktualności:

26-02-2016

Dzień marchewki

W ramach realizacji programu "Kubusiowi przyjaciele natury" dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 5 w Lubaniu zorganizowały wspólnie z Panią A. Szober dzień marchewki.

I miejsce dla Gimnazjum nr 3

I miejsce w półfinale strefy jeleniogórskiej w piłce siatkowej dziewcząt dla Gimnazjum nr 3

Pyszna pizza

Dzieci przyniosły składniki i zaraz po śniadaniu zabraliśmy się za przygotowywanie ich do przyrządzenia pizzy. Umyliśmy je, a następnie kroiliśmy plastikowym nożykiem : pieczarki, ser żółty, wędlinę, ananasa, kukurydzę - każde dziecko robiło to z wielkim zaangażowaniem.

25-02-2016

Dbamy o czystość i zdrowie

Ostatnio na zajęciach rozmawialiśmy o czystości. Naszym zadaniem było odgadywanie przyborów niezbędnych w łazience.

"Sałatka owocowa" zabawa odlotowa

Przed nami było do wykonania zadanie , które wymagało od nas skupienia uwagi.

24-02-2016

Pierwszy Dzień Otwarty w Gminazajum nr 2

Dzisiaj, czyli 24 lutego 2016 odbył się pierwszy Dzień Otwarty.

24-02-2016

"Żeby zdrowe zęby mieć, trzeba tylko chcieć"

Wszyscy wiemy, jak ważne jest wyrabianie u dzieci nawyku regularnego mycia zębów. Zaowocuje to w przyszłości dobrym, zdrowym uzębieniem oraz pięknym uśmiechem.

III POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Tuż przed feriami br. w Gimnazjum nr 3 im. Euroregionu Nysa odbył się finał III Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego.

Po-mosty Wrocławia

W ramach współpracy z Zespołem Szkół nr 14  im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu dwie uczennice z Gimnazjum nr 3 w Lubaniu wzięły udział w projekcie Po-mosty.

Dziewczęta z ZSP Nr 2 najlepsze w powiecie w tenisie stołowym

Dziewczęta z naszej szkoły 19 lutego 2016 r. wygrały Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym i awansowały do Finału Strefy Jeleniogórskiej