Szkoły Podstawowe

Aktualności:

18-12-2017

Turniej na Zamku Czocha

Uczniowie klasy 3a i 3d mieli okazję spędzić wyjątkową noc na Zamku Czocha. Przebrani za rycerzy, księżniczki, smoki i kuglarzy przystąpiliśmy do wspólnej zabawy.

18-12-2017

Szlachetna Paczka

Od wielu lat Gimnazjum nr 3 w Lubaniu angażowało się w akcję „Szlachetna Paczka”. To działanie postanowiliśmy kontynuować już jako Szkoła Podstawowa nr 2.

17-12-2017

JASEŁKA 2017 w SP 1 w Lubaniu

Zapraszamy na JASEŁKA. Szczegóły na afiszu.

16-12-2017

Zwycięstwo w Scrabble

5 grudnia uczniowie SP nr 2 w Lubaniu wzięli udział w „Powiatowym Mikołajkowym Konkursie Scrabblowym” organizowanym przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną im. Marii Konopnickiej w Lubaniu.

15-12-2017

Pomagamy zwierzakom!

W dniach 14-27 listopada z inicjatywy szkolnej Grupy Wolontariatu w SP 2 trwała akcja pt. „Zbiórka dla Burka i Kocurka”.

14-12-2017

Warsztaty kulinarne

Kolejnym programem edukacyjnym, w którym uczestniczą uczniowie kl. IIIb z SP2, jest program edukacji zdrowotnej „Zdrowe- Nietrudne”.

13-12-2017

Katarzynki z warsztatami terapii zajęciowej

Od lat Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubaniu współpracuje z Warsztatami Terapii Zajęciowej. 7 grudnia w wesołej i świątecznej atmosferze zaproszeni goście oraz przedstawiciele społeczności uczniowskiej wzięli udział w zajęciach dekorowania pierników.

13-12-2017

Wyjście do kina na film „Coco”

Dnia 12 grudnia 2017 r. uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych lubańskiej „Jedynki” mieli okazję obejrzeć w kinie „Wawel” najnowszy film twórców m.in. „W głowie się nie mieści” - film „Coco”.

09-12-2017

Niespodzianki od Mikołaja w lubańskiej Jedynce

Czas, w którym niemal każdy chce stać się dobrym świętym to z pewnością dzień 6 grudnia. Ten dzień w naszej szkole był pełen niespodzianek, a wszystko to było związane z wizytą wyjątkowego i zacnego gościa.

09-12-2017

Uczniowie lubańskiej Jedynki w kinie na filmie „Siedem minut po północy”

Dnia 05 grudnia 2017 r. uczniowie klas siódmych szkoły podstawowej i gimnazjaliści mieli okazję obejrzeć niezwykle poruszający film, będący wiarygodną adaptacją książki Patricka Nessa, pt. „Siedem minut po północy” w reżyserii J. A. Bayony.