Aktualności:

15-06-2013

W tym roku Dzień Dziecka w naszym przedszkolu świętowaliśmy bardzo różnorodnie.

13-06-2013

CUDZE CHWALICIE, SWEGO NIE ZNACIE"

Edukacja regionalna ma bardzo ogromne znaczenie, dlatego ważne jest by ją kształtować już od najmłodszych lat.

10-06-2013

Spotkanie Rodziców dzieci uczęszczających do PM nr 3

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 3 informuje, że dnia 13 czerwca
o godzinie 15.45 w budynku Świetlicy Szkoły Podstawowej nr 4 przy
ul. Kopernika 15 odbędzie się zebranie Rodziców dzieci już uczęszczających do placówki

Serdecznie zapraszamy.

Dyr. Jolanta Kazan

10-06-2013

Spotkanie Rodziców w PM nr 3

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 3 informuje, że dnia 12 czerwca
o godzinie 15.45 w budynku Świetlicy Szkoły Podstawowej nr 4
przy ul. Kopernika 15 odbędzie się zebranie Rodziców dzieci
nowo przyjętych do przedszkola na rok szkolny 2013/2014.

Serdecznie zapraszamy.

Dyr. Jolanta Kazan

09-06-2013

Warsztaty glinolepienia w "Chacie za Wsią"

Z okazji Dnia Dziecka dzieci z grupy III i IV wybrały się 6 czerwca na warsztaty glino lepienia do zaprzyjaźnionej ,,Chaty za wsią” w Radogoszczy. Uczyliśmy się lepić ślimaki, garnuszki, aniołki i wszystko to, co sobie wymyśliliśmy.

01-06-2013

MAMO, TATO KOCHAM WAS!

W ostatnich dniach maja dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 3 gościły swoich rodziców, aby uczcić Dzień Matki i Ojca.

26-05-2013

Konkurs plastyczny pt. ,, Mój Anioł” rozstrzygnięty!

Organizatorem konkursu było Ognisko Wychowawcze dla Dziewcząt im. Świętej Jadwigi w Lubaniu. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań różnorodnymi technikami plastycznymi, rozbudzanie fantazji i wyobraźni twórczej. Trzeba przyznać, że inwencji twórczej naszym przedszkolakom nie brakowało. ,,Anioły” powstały podczas zajęć kółka plastycznego w grupie pięciolatków i zauroczyły dzieci i personel przedszkola – jury z pewnością także przypadły do gustu, gdyż nagrodziło aż trzy prace naszych wychowanków.

19-05-2013

Audycja w szkole muzycznej

„ Gdzie słyszysz śpiew tam wejdź, tam ludzie dobre serca mają
Źli ludzie wierzaj mi, Ci nigdy nie śpiewają”
W. Goethe

Dnia 14.05.2013 r. najstarsze grupy udały się do Szkoły Muzycznej I Stopnia im. Oskara Kolberga w Lubaniu.

19-05-2013

NA LEŚNYCH ŚCIEŻKACH

W ramach projektu „ Przedszkolak małym ekologiem” dzieci z grup IV, V i VI wybrały się na wycieczkę do Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Chromcu niedaleko Jeleniej Góry.

17-05-2013

Teatrzyk Pinokio w przedszkolu

9 maja przedszkolaków z PM nr3 odwiedził teatr ,,Pinokio” z Nowego Sącza. Wszystkie dzieci z zaciekawieniem obejrzały przedstawienie, pt. „Kłamstwa Kozy". Aktorzy pokazali nam historię sieroty Paulinki, która poszukując pracy i miejsca dla siebie trafiła na podstępną Kozę wykorzystującą dobre serca ludzi i zwierząt. Dzięki tej historii dzieci dowiedziały się, że kłamstwo, oszustwo oraz żerowanie na cudzej dobroci nie popłaca.Prawda wcześniej lub później wychodzi na jaw, a miłość i dobroć potrafi czynić cuda.