Aktualności:

17-11-2016

,,Katarzynki 2016 w SP2”. Zaproszenie.

Dyrektor szkoły, grono pedagogiczne i wspaniali uczniowie naszej szkoły, zapraszają na warsztaty cukiernicze ,,Katarzynki”.

17-11-2016

,,Światowy Dzień Rzucania Palenia" w SP2.

Dzień 17 listopada 2016 na całym świecie obchodzony jest jako „DZIEŃ RZUCANIA PALENIA TYTONIU” zainicjowany przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) – data ruchoma, ale zawsze jest to trzeci czwartek listopada.

16-11-2016

Program Edukacji Medialnej " Kino Przedszkole"

W ramach Programu Edukacji Medialnej „ Kino Przedszkole” dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 3 uczestniczyły w ciekawych zajęciach przeprowadzonych w sali kinowej.

16-11-2016

Innym pomagamy – radość z tego mamy.

Okres jesieni i zimy to czas, kiedy warto rozejrzeć się wkoło i wyciągnąć pomocną dłoń do najbardziej potrzebujących.

16-11-2016

,,Alicja po drugiej stronie lustra”, czyli seans po przerwie remontowej kina ,,Wawel”.

16 listopada, po długiej przerwie, ruszyło nasze lubańskie kino ,,Wawel”. Uczniowie naszej szkoły jako pierwsi uczestniczyli w projekcji filmu : ,,Alicja po drugiej stronie lustra”.

16-11-2016

Mamy podium w regionalnym etapie konkursu „W krainie łużyckich wód”

Jak już wiecie Natalia Kowalczyk, Jakub Nnoli i Piotr Sołtys zajęli pierwsze miejsce w etapie powiatowym konkursu wiedzy o bioregionie „W krainie łużyckich wód”.

Parasolki

Dzieci z gr I z Przedszkola Miejskiego nr 5 w Lubaniu uczestniczyły w zajęciach pt. "Deszczowa jesień".

Ogłoszenie!

Balet w Akademii Malucha.

Wizyta Pracownika Urzędu Skarbowego w Akademii Malucha

Nauka i wprowadzenie dzieci z Akademii Malucha do czynnego, świadomego życia w społeczeństwie jest jednym z celów edukacyjnych pracy z akademikami. Okazją do kolejnej lekcji była wizyta Kierownika Działu Obsługi Bezpośredniej Urzędu Skarbowego w Lubaniu pani Grażyny Markowskiej-Trypka.

15-11-2016

Moje pierwsze zajęcia w żłobku

Zabawa przez dotyk podoba się maluchom. Małe paluszki formują różne kształty,można też powąchać,posmakować - pod czujnym okiem opiekunek.