Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Miejski Dom Kultury

Aktualności:

08-01-2014

22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Już po raz 22. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tym razem zebrane pieniądze przeznaczone będą na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. Orkiestra zagra także w Lubaniu. Miejski Dom Kultury zaprasza wszystkich na Koncert Finałowy 12 stycznia (niedziela) od godz. 16.00 do 21.00. Dla wszystkich darczyńców wystapią lokalne zespoły artystyczne. Do zobaczenia!

16-12-2013

Operowy Festiwal Noworoczny w MDK

Operowy Festiwal Noworoczny – tam wypada być!

Miejski Dom Kultury w Lubaniu ma dla Państwa wspaniałą propozycję na artystyczne rozpoczęcie Nowego Roku. 4 stycznia (sobota) o godz. 18.00 zapraszamy na koncert w ramach Operowego Festiwalu Noworocznego na Dolnym Śląsku. W podróż do Wiednia i Włoch zabiorą Państwa wspaniali artyści (m.in. występująca pierwszy raz w Lubaniu Aleksandra Buczek – solistka europejskich scen operowych). W ich wykonaniu usłyszymy arie i ansamble z najsłynniejszych oper wielkich kompozytorów, a całość wzbogacą najpiękniejsze walce i polki. Tego wieczoru nie może Państwa zabraknąć w naszej Sali Widowiskowej.
  Bilety w cenie 35 zł (normalny) oraz 25 zł (ulgowy) dostępne są w Sekretariacie MDK w Lubaniu, ul. Kościuszki 4 oraz Oddziale PTTK Pogórze Izerskie, ul. Bracka 12. Polecamy także bilety grupowe (min. 10 osób) w cenie 20 zł. Informacje w Sekretariacie MDK, tel. 75 646 23 40.

12-12-2013

Zaproszenie na wernisaż

  Miejski Dom Kultury w Lubaniu zaprasza wszystkich miłośników sztuki na wernisaż prac uczestników pracowni plastycznej. Zapraszamy do kawiarenki MDK w środę 18 grudnia o godz. 16.00.

04-12-2013

Warsztaty decoupage w MDK

Wszystkich, którzy chcą tworzyć cuda i cudeńka techniką decoupage zapraszamy na warsztaty w środę 11 grudnia o godz 16.00. Do zobaczenia w Miejskim Domu Kultury!

02-12-2013

Piwnica pod Baranami w Lubaniu

14 grudnia o godz. 18.00 Miejski Dom Kultury i Restauracja Tęczowa zapraszają na spotkanie z krakowską Piwnicą pod Baranami. Będzie jak zawsze ciekawie i klimatycznie. Bilety w cenie 30 zł do nabycia w sekretariacie MDK, Restauracji Tęczowa i lubańskim Oddziale PTTK. Przy jednoczesnym zakupie biletu na program Grzegorza Żaka (6 grudnia) bilet w cenie 25 zł. Polecamy transakcję wiązaną:) Do zobaczenia!

02-12-2013

Grzegorz Żak - gitara i satyrą

6 grudnia (piątek) o godz. 18.00 zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury na mikołajkową porcję dobrego humoru. Na naszej kawiarenkowej scenie pojawi się Grzegorz Zak - artysta, kabareciarz i poeta. Jego "śpiewograny" program satyryczny z pewnością przypadnie Państwu do gustu i poprawi nastrój. Wstęp na wydarzenie to jedyne 5 zł, a warto je wydać także dlatego,że bilet na Grzegorza Żaka uprawni do promocyjnej ceny na grudniowy koncert Piwnicy pod Baranami. Zapraszamy!

02-12-2013

Testament Eleonory - spotkanie z autorem

Miejski Dom Kultury serdecznie zaprasza na spotkanie promujące debiutancką powieść dziennikarza Ziemi Lubańskiej Artura Daniela Grabowskiego. Będzie to świetna okazja nie tylko do nabycia książki, ale także poznania inspiracji i kulis powstawania Testamentu Eleonory. Do zobaczenia w czwartek 5 grudnia o godz. 18.00.

20-11-2013

KONKURS NA SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

Zapraszamy wszystkich uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych do udziału w konkursie na szopkę bożonarodzeniową. Na najlepszych czekają nagrody! Szczegóły na plakacie.

20-11-2013

DLA SENIORÓW I SAMOTNYCH

Nie tylko młodsi będa się bawić andrzejkowo w MDK. W piątek (29 listopada o godz. 16.00) do zabawy przy muzyce "na żywo" zapraszamy wszystkich seniorów i osoby samotne. Wstęp oczywiście wolny, catering we własnym zakresie. Bądźcie Państwo z nami, wspaniała zabawa i przeżycia gwarantowane.

20-11-2013

Andrzejkowo w MDK

Wszystkich młodych uczestników zajęć Miejskiego Domu Kultury zapraszamy na Andrzejkowe szaleństwo. Już za tydzień w czwartek (28 listopada) o godz.16.00 ! Przebranie mile widziane. Do zobaczenia!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...