Miejski Dom Kultury

Aktualności:

31-05-2022

Wręczenie nagród i wyróżnień w konkursie plastycznym "Lubań moje miasto za 20 lat"

Nagrody i wyróżnienia w konkursie plastycznym pn. "Lubań moje miasto za 20 lat", objętym honorowym patronatem Burmistrza Miasta Lubań - laureaci otrzymali z rąk Naczelnik Wydziału Infrastruktury Społecznej Urzędu Miasta Pani Małgorzaty Poszelężnej.

31-05-2022

Mistrz słowa czyli I edycja Konkursu Oratorskiego w Lubaniu

Konkurs Oratorski pn. "Lubań moje miasto za 20 lat" to kolejna z propozycji MDK w ramach obchodów Dnia Dziecka.

30-05-2022

"Moje ciało i usta mówią tym samym językiem" warsztaty dla młodych mistrzów słowa

Punktualnie o godzinie 10.00 30.05.2022 r. rozpoczęły się w MDK warsztaty i trening "Ciało i usta mówią tym samym językiem". Poprowadziła je pedagog Henryka Zajączkowska, która podjęła się przygotowania uczestników konkursu oratorskiego do występu przed szerszą publicznością.

28-05-2022

Festiwal Amatorskich Zespołów Artystycznych FAZA'22

FAZA czyli Festiwal Amatorskich Zespołów Artystycznych to nowa propozycja lubańskiego MDK.

27-05-2022

"Dzieci mają głos!" wykłady dla radziców i opiekunów

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Dziecka Miejski Dom Kultury zorganizował cykl imprez pod wspólnym tytułem „Dzieci mają głos”.

18-05-2022

Konkurs plastyczny - przedłużamy nabór

Informujemy, że ze względu na duże zainteresowanie nabór prac na konkurs plastyczny, który odbędzie się w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Dziecka, zostaje przedłużony do 25 maja br. do godziny 19. Wszystkie dzieci uczęszczające do lubańskich "podstawówek" zachęcamy do udziału!

13-05-2022

FAZA '22 - zapraszamy na I edycję

Lubisz śpiewać? A może planujesz z kolegami lub koleżankami założyć zespół? Masz okazję pokazać na co Ciebie stać! Miejski Dom Kultury w Lubaniu zaprasza do udziału w pierwszej edycji Festiwalu Amatorskich Zespołów Artystycznych - FAZA '22.

12-05-2022

Gdzie jesteś - wernisaż wystawy

Kolejnym przedsięwzięciem lubańskiego MDK był wernisaż wystawy obrazów Katarzyny Mazur pt. „Gdzie jesteś…?”, który odbył się 6 maja. Wydarzeniu towarzyszył mini koncert poezji śpiewanej Jerzego Rodziewicza.

10-05-2022

Dzieci mają głos!

Miejski Dom Kultury w Lubaniu zaprasza do udziały w obchodach Międzynarodowego Dnia Dziecka. Sprawdźcie co dla Was przygotowaliśmy.

10-05-2022

Konkursy dla dzieci

Miejski Dom Kultury w Lubania zaprasza dzieci z lubańskich szkół podstawowych do udziału w konkursach, które zostaną zorganizowane w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Dziecka pod patronatem Burmistrza Miasta Lubań.