25-06-2022

W dniu 22.06.2022 w Starostwie Powiatowym w Lubaniu odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół w kategorii dziewcząt i chłopców w Igrzyskach Dzieci i Młodzieży Szkolnej.

Uczniowie naszej szkoły zwyciężyli we wszystkich kategoriach, zdobywając okolicznościowe puchary. Dzięki temu nasza placówka okazała się najlepsza w powiecie we współzawodnictwie sportowym, a uczniowie Jedynki bezkonkurencyjni.  Rywalizacja trwała od września 2021 roku do czerwca 2022 roku. Gratulujemy nauczycielom w-f : p. Darkowi  Wajcfeltowi, p. Mariuszowi Królowi,  p. Piotrowi  Barańskiemu i p. Marcinowi  Ludwardowi. Uczniowie, którzy zostali wyróżnieni statuetkami to : Maja Ociesa, Iga Dragunowicz, Oskar Brzozowski i Filip Sazoński.

A.Sz.