15-09-2021

Dzieci ze wszystkich grup przyłączyły się do obchodów „ Dnia Kropki”. Inspiracją do jego powstania stała się książeczka ,,The Dot” Petera H. Reynoldsa, amerykańskiego pisarza i ilustratora książek dla dzieci.

Jej bohaterką jest mała Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce uwierzyła w swoje możliwości.Tego dnia ubrania dzieci  wzbogacone zostały akcentem kropek. Panie zadbały również o bogaty scenariusz zajęć, były zabawy, tańce, mata do kodowania, kule 3D oraz piękne prace plastyczne. „Dzień Kropki” uważamy za bardzo udany i z niecierpliwością  czekamy na kolejny za rok.

A.Sk.