19-06-2020

Fundacja ING Dzieciom i Fundacja Sztuki Polskiej ING zapraszają dzieci do konkursu plastycznego pt. „KORONTANNA”. Prace można przesyłać do 1 lipca 2020.

W ciągu ostatnich trzech miesięcy nasze codzienne życie bardzo się zmieniło.
Prawie cały czas spędzamy w domach. Dom stał się miejscem nauki, zabawy i pracy.
To ogromna zmiana, która pewnie już na stałe odciśnie się na naszym trybie życia.
Jakie są wasze doświadczenia? Co się u Was wydarzyło? Czego nowego się nauczyliście?
Co jest najmilszym elementem nowego trybu życia? Na co czekacie? Za czym tęsknicie?
Narysujcie, namalujcie nam to!

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w trzech kategoriach:

- I grupa wiekowa - od 5 do 7 lat;

- II grupa wiekowa - od 8 do 11 lat;

- III grupa wiekowa - od 12 do 14 lat.

Termin zgłaszania prac: do 01.07.2020.

Zwycięzcom zostaną przyznane nagrody rzeczowe (materiały plastyczne) o wartości: za I miejsce 300 zł, za II miejsce 200 zł oraz za III miejsce 100 zł. Jury nagrodzi trzy prace w każdej z trzech kategorii wiekowych.

Więcej informacji: