26-02-2020

Po raz kolejny nasze przedszkolaki uczestniczyły w cyklu "Kino = Przedszkole". Dzisiejsze spotkanie nosiło tytuł "Nuda nie jest taka zła. O emocjach"

Wyjscia edukacyjne mają zawsze posmak przygody. Podczas spotkania dzieci wspólnie z panem prowadzącym omówiły zachowania zwązane z nudą, uczestniczyły w rozwiązywaniu zagadek oraz obejrzały trzy bajki nazwiązujące do omawaianego tematu. Dzieci były zadowolne; uśmiechnięte buzie oraz pełne przejęcia komentarze były potwierdzeniem dobrze spędzonego przedpołudnia. Dla dzieci w wieku przedszkolnym celem wyjścia do kina jest nie tylko nabywanie umiejętnosci uczestniczenia w seansach filmowych, ale także wdrażanie do właściwych zachowań podczas pobytu w kinie jak i przejścia ulicami miasta.