05-03-2015

Uczniowie naszej szkoły przystąpili do konkursu technicznego "Nie byle jaka budka dla szpaka i całkiem świeża dla nietoperza&rdquo", ogłoszonego przez Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej.

Na konkurs wykonano 16 budek lęgowych. Wiele z nich było pewnie owocem ciężkiej pracy nie tylko dzieci, ale i pozostałych członków rodziny. 27 lutego uczniowie klasy IV b dostarczyli budki do siedziby organizatora konkursu. Była to również okazja do ciekawej rozmowy na temat życia ptaków i sposobów pomocy naszym śpiewającym przyjaciołom.