13-11-2014

5.11.2014r. szkolną biblioteką zawładnęły postaci z bajek. Wymknęły się z ulubionych książek i zapraszały dzieci do wspólnej zabawy. Były zagadki, zabawy i wspólne słuchanie ulubionych baśni i bajek. Mądrych rad udzielał dzieciom Pinokio, któremu wcale nie wydłużał się nos! Taki wspaniały dzień przygotowało Koło Przyjaciół Bajek wspólnie z Samorządem Uczniowskim. Żeby bajkowe postaci nie zgubiły się na szkolnych korytarzach, nad wszystkim czuwała nasza nieoceniona pani Halina Rudak, która zna wszystkie książki w naszej bibliotece. Światowy Dzień Bajek staje się już naszą tradycją i to nas bardzo cieszy. Już czekamy na następny . Szkoda, że dopiero za rok.

M.CH., zdj.B.K