17-10-2014

Wtorek 14.10. był wyjątkowym dniem dla wszystkich pracowników szkoły. Jak w całej Polsce, obchodziliśmy DEN popularnie zwanym Dniem Nauczyciela.

Tym razem uczniowie szkoły mieli okazję spróbować, czy praca nauczyciela jest łatwa, ponieważ tego dnia, właśnie oni prowadzili wszystkie lekcje. Po niewątpliwie pracowitej części dydaktycznej w sali gimnastycznej odbył się uroczysty apel, na którym pani dyrektor podziękowała wszystkim pracownikom szkoły za trud włożony w pracę i wychowanie i nagrodziła wielu z nich nagrodą dyrektora. Po części oficjalnej klasy III b i III c przedstawiły program artystyczny, w którym na wesoło pokazały życie szkoły i całego systemu oświaty. Wszyscy świetnie się bawili. Po występach były kwiaty i uściski dla wszystkich, bo w Jedynce jest super!

M.CH., zdj B.K.