24-03-2014

Właśnie zaczęła się astronomiczna i kalendarzowa wiosna. W naszej szkole 20 i 21 marca cieszyliśmy się nie tylko piękną pogodą. Od zawsze wiemy, że mamy wspaniałych, utalentowanych uczniów, ale postanowiliśmy ich „pokazać Światu.”

Przez dwa dni wszyscy, którzy kolekcjonują, tworzą, zbierają, czyli mają pasję i talent mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności i zbiory na forum klasy i szkoły. To były Dni Talentu I Pasji w Jedynce! Oglądaliśmy piękne kolekcje budowniczych z klocków Lego, numizmatyków, literatów, poetów, plastyków i wielu innych pasjonatów. Oklaskiwaliśmy tancerzy, piosenkarzy, muzyków i małych aktorów.
Występy i zbiory naszych uczniów często zaskakiwały i zapierały dech w piersiach.
Dwa dni to mało, ale udało się! Było wspaniale!

M.CH.

Materiał telewizji Komsat z przeglądu