18-03-2013

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego zaprasza na szkolenie ze sporządzania wniosków o płatność w projektach dofinansowanych z programu regionalnego dla naszego województwa. W tym miesiącu spotkania odbędą się 26 i 27 marca (termin do wyboru) w głównej siedzibie Urzędu Marszałkowskiego (Wybrzeże Słowackiego 12-14 we Wrocławiu). Szkolenia są jednodniowe, bezpłatne i mają charakter warsztatowy.

Zapisu na szkolenie można dokonać za pomocą formularza, który znajduje się na stronie www.rpo.dolnyslask.pl w zakładce Szkolenia dla beneficjentów. Formularz będzie dostępny do 21 marca do godz. 10.00. Po zamknięciu listy zgłoszonych, otrzymacie Państwo potwierdzenia wraz z programem szkolenia. Materiały szkoleniowe będą dostępne na miejscu.

IW

Załączniki