Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Gimnazjum Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Lubaniu

Kolorowy pasek

Osiągnięcia uczniów w konkursach  i zawodach w roku szkolnym 2014/2015:

- Finalista Olimpiady Geograficznej dla uczniów dolnośląskich gimnazjów;

- udział w Ogólnopolskim Konkursie „Jerzy Popiełuszko – człowiek Prawdy, który zło dobrem zwyciężał”;

- udział w VI Międzynarodowym Konkursie Artystycznym im.Wł. Pietrzaka pt. „Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem”;

- III miejsce i wyróżnienie w konkursie plastycznym na symbol graficzny LKP Sudety Zachodnie;

- II m. w powiecie w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym;

- udział w ogólnopolskim konkursie na scenariusz audycji radiowej pt.”Zrób prezent sobie i środowisku – o opakowaniach i odpadach opakowaniowych”;

- II miejsce w regionalnym konkursie wiedzy ochrony środowiska pt.” Czy znasz dobre rady na odpady”;

-  III miejsce w konkursie wiedzy o bioregionie etapu powiatowego pt. „W krainie łużyckich wulkanów”;

- udział w XIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym pt. „Inne spojrzenie”;

- Finalista XXV Ogólnopolskiego Konkursu na opowiadanie o tematyce olimpijskiej
im. J.Parandowskiego;

- udział w Ogólnopolskim Konkursie pt. Moje ulubione mleczne danie”;

- I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Społeczeństwie i Kulturze „Kalejdoskop”;

- udział w Ogólnopolskim Konkursie organizowanym w ramach programu edukacji ekologicznej Kajakowy Patrol św. Franciszka II pn. „Zatrzymaj rzekę w kadrze”;

- I miejsce w regionalnym konkursie wiedzy przyrodniczej pt. „ W królestwie grzybów”;

- udział w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym pt. „Świat za sto lat”;

- I, II i III miejsce w Konkursie Leśnego Banku Genów Kostrzyca pn. „Znaczenie i ochrona różnorodności biologicznej obszarów Natura 2000”;

- I miejsce w XI Powiatowym Konkursie Geograficznym;

- udział w IX Dolnośląskim Konkursie Geograficznym „Alfred” ;

- udział w finale wojewódzkim ligi matematycznej Dolnośląskiego Konkursu Gimnazjalistów o Puchar Prezydenta Wrocławia.

Sukcesy sportowe:

- Złoty medal w Finale Strefy Jeleniogórskiej w sztafetach pływackich chłopców;

- Mistrzostwo Strefy Jeleniogórskiej w piłce siatkowej dziewcząt;

- Mistrzostwo Powiatu w tenisie stołowym chłopców;

- Mistrzostwo Powiatu w sztafetach pływackich chłopców;

- Wicemistrzynie Powiatu w sztafetach pływackich dziewcząt;

- I miejsce w pływaniu na dystansie 50m stylem klasycznym Strefy Jeleniogórskiej;

- Dwa II miejsca w pływaniu na dystansie 50m stylem motylkowym i dowolnym Strefy Jeleniogórskiej;

- II miejsce w Finale Wojewódzkim w dwuboju nowoczesnym chłopców;

- III  miejsce w Finale Wojewódzkim w dwuboju nowoczesnym w punktacji indywidualnej;

- III miejsce w Finale Dolnośląskim w sztafetowych biegach przełajowych;

- IV miejsce Strefy Jeleniogórskiej w pływaniu na dystansie 50 m stylem grzbietowym;

- Mistrzostwo Strefy Jeleniogórskiej w tenisie stołowym chłopców;

- IV miejsce w Finale Dolnośląskim w sztafecie pływackiej;

- II miejsce w Finale Wojewódzkim w tenisie stołowym chłopców;

- V-VI miejsce w Mistrzostwach Strefy Jeleniogórskiej w piłce koszykowej dziewcząt;

- V-VI miejsce w Mistrzostwach Strefy Jeleniogórskiej w piłce koszykowej chłopców;

- I miejsce w Powiatowym współzawodnictwie sportowym szkół w kategorii chłopców;

- III miejsce w Finale Strefy Jeleniogórskiej w siatkówce plażowej dziewcząt;

- I miejsce w Finale Powiatowym w siatkówce plażowej dziewcząt;

- I miejsce  w biegu na dystansie 1000m w Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych Stefy Jeleniogórskiej;

- II miejsce  w biegu na dystansie 300m w Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych Stefy Jeleniogórskiej;

- 12 miejsce w klasyfikacji drużynowej w Finale Dolnośląskim Indywidualnych Biegach Przełajowych na ponad 120 szkół województwa dolnośląskiego;

- 13 miejsce w Finale Dolnośląskim w Indywidualnych Biegach Przełajowych na dystansie 2000 m;

- V miejsce w Finale Dolnośląskim w Indywidualnych Biegach Przełajowych na dystansie 3000 m;

- Wicemistrzostwo Powiatu Lubańskiego w piłce nożnej dziewcząt;

- Wicemistrzostwo Powiatu Lubańskiego w piłce nożnej chłopców;

- I miejsce w Powiecie w piłce koszykowej dziewcząt;

- I miejsce w Półfinale Powiatowym w piłce nożnej dziewcząt;

- I miejsce w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych chłopców;

- I miejsce w Powiecie w piłce koszykowej chłopców;

- II miejsce w Powiatowych sztafetach pływackich 10x50m chłopców;

- II miejsce w Powiatowych sztafetach pływackich 10x50m dziewcząt;

- II miejsce w Półfinale Powiatowym w piłce nożnej chłopców;

- II miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców;

- III miejsce w Powiatowych Indywidualnych Bigach Przełajowych dziewcząt;

- III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt;

- IV miejsce w Powiatowych zawodach w badmintonie dziewcząt;

- IV miejsce w Powiatowych zawodach w badmintonie chłopców;

- Mistrzynie Finału Miejskiego piłki nożnej dziewcząt;

- IV miejsce na Dolnym Śląsku w piłce siatkowej dziewcząt;

- I miejsce w Miejskim Finale w tenisie stołowym chłopców;

- II miejsce w Miejskim Finale w tenisie stołowym dziewcząt;

- I miejsce w półfinale B Strefy jeleniogórskiej w piłkę siatkową dziewcząt;

- I miejsce w Finale Powiatowym w piłce siatkowej dziewcząt;

- Dwa I miejsca w biegu na dystansie 1000m – Gimnazjada Lekkoatletyczna Powiatu Lubańskiego;

- I miejsce w biegu na dystansie 2000m – Gimnazjada Lekkoatletyczna Powiatu Lubańskiego;

- II i III  miejsce w biegu na dystansie 100m – Gimnazjada Lekkoatletyczna Powiatu Lubańskiego;

- II miejsce w biegu na dystansie 600m – Gimnazjada Lekkoatletyczna Powiatu Lubańskiego;

- Dwa III miejsca w biegu na dystansie 300m – Gimnazjada Lekkoatletyczna Powiatu Lubańskiego;

- II miejsce w rzucie oszczepem -  Gimnazjada Lekkoatletyczna Powiatu Lubańskiego;

- I miejsce sztafeta szwedzka chłopców - Gimnazjada Lekkoatletyczna Powiatu Lubańskiego;

- I miejsce w skoku w dal - Gimnazjada Lekkoatletyczna Powiatu Lubańskiego;

- III miejsce w pchnięciu kulą - Gimnazjada Lekkoatletyczna Powiatu Lubańskiego;

- III miejsce sztafeta szwedzka dziewcząt - Gimnazjada Lekkoatletyczna Powiatu Lubańskiego;

- I miejsce, dwa II miejsca i trzy III miejsca w skoku wzwyż w Gimnazjadzie Lekkoatletycznej Powiatu Lubańskiego;

- I miejsce w Miejskich zawodach w piłce koszykowej dziewcząt;

- I miejsce w Miejskich zawodach w  piłce koszykowej chłopców;

- I miejsce w Miejskich piłce nożnej halowej dziewcząt;

- II miejsce w Miejskich piłce ręcznej dziewcząt;

- II miejsce w Miejskich zawodach w piłce ręcznej chłopców;

- II miejsce w Miejskich piłce nożnej halowej chłopców.

 

Metadane

Źródło informacji:Małgorzata Waszkiewicz
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Małgorzata Waszkiewicz
Data wprowadzenia:2016-04-14 08:40:49
Opublikował:Małgorzata Waszkiewicz
Data publikacji:2016-04-14 08:43:53
Ostatnia zmiana:2016-04-14 08:44:10
Ilość wyświetleń:451

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij