Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Gimnazjum Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Lubaniu

Kolorowy pasek

 

SUKCESY NAUKOWE W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

II m. w Regionalnym Konkursie Wiedzy o Bioregionie "W krainie łużyckich osobliwości".

I m. w X Powiatowym Konkursie Geograficznym.

Laureat Powiatowego Konkursu Recytatorskiego i Poezji Śpiewanej.

II m. w Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Pegazik".

Laureat eliminacji rejonowych Dolnośląskiego Przeglądu Pieśni Patriotycznej.

II m. w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. "Udar mózgu."

III m. w powiecie w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym.

Udział w Ogólnopolskim Konkursie "Strzał w dziesiątkę" i „Ukryta kamera”

Wyróżnienie w klasyfikacji drużynowej bloku matematycznego konkursu Liga Naukowa 2014  
Finalista Dolnośląskiej Ligii Naukowej 2014 z matematyki.

Udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Piękno drzemiące w wulkanach".

Laureat "zDolnego Ślązaka Gimnazjalisty " z historii.

Finalista "zDolnego Ślązaka Gimnazjalisty": matematyka i fizyka.

Finalista "zDolnego Ślązaka Gimnazjalisty"- blok humanistyczny

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny".

Udział w VIII Dolnośląskim Przeglądzie Piosenki i Pieśni Patriotycznej.

Grand Prix Powiatowego Festiwalu Talentów

III m-ce w V Powiatowym Konkursie Plastycznym "Rodzina".

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Przyjaciele Bałtyku"

Wyróżnienie w XIII Konkursie Fotograficznym "Lato, lato zostań dłużej".

III m. w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym "Mój świat, moje życie".

Udział w Ogólnopolskim Konkursie "Przecież, każdy pisze wiersze".

Udział w Ogólnopolskich Konkursach Filmowych: "Młodzi o łupkach", "Nakręć się na wybory", "NeoVideo- dla klimatu".

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "Serduszkowy wiersz".

II m. w Ogólnopolski Finale Konkursu "Astrobot".

I m. w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Ochronie Środowiska.

II m. w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego

I m. w Ogólnopolskim Konkursie Literackim pt. "Kardynał S.Wyszyński - Prymas Tysiąclecia".
II m. w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego "English ist einfach, German is easy".

 

 

SUKCESY SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

 

Chłopcy – I miejsce w powiatowym współzawodnictwie sportowym

Dziewczęta – II miejsce w powiatowym współzawodnictwie sportowym

 

 

ZAWODY WOJEWÓDZKIE 

Dziewczęta 

IV miejsce w piłce siatkowej

 Chłopcy  

II miejsce w dwuboju nowoczesnym

VIII miejsce Sztafetowych Biegach Przełajowych

VI miejsce w sztafecie pływackiej

VI miejsce w tenisie stołowym

 

 

ZAWODY STREFOWE 

Dziewczęta 

I miejsce w piłce siatkowej

XIV miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych

V miejsce w biegu na dystansie 1000 m Izabeli Robaczyńskiej

VII miejsce w biegu na dystansie 600 m Aleksandry Lesiewicz

VII miejsce w rzucie oszczepem Aleksandry Kin

IX miejsce sztafety szwedzkiej

Chłopcy 

I miejsce w sztafecie pływackiej

II miejsce w tenisie stołowym

IV miejsce w piłce nożnej

XII miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych

II miejsce w biegu na dystansie 1000 m Sebastiana Pasika

VIII miejsce w biegu na dystansie 300 m Kamila Wernera

IX miejsce w biegu na dystansie 1000 m Kamila Andrzejewskiego

X miejsce w sztafecie szwedzkiej

 

ZAWODY POWIATOWE 

Dziewczęta 

III miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych

II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych

II miejsce w sztafecie pływackiej

III miejsce w piłce koszykowej

IV miejsce w piłce ręcznej

V-VI miejsce w badmintonie

I miejsce w piłce siatkowej

VIII miejsce w tenisie stołowym

III miejsce w piłce nożnej

II miejsce w piłce siatkowej plażowej

II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych 

Chłopcy 

I miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych

I miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych

I miejsce w sztafecie pływackiej

III miejsce w piłce koszykowej

IV miejsce w badmintonie

IV miejsce w piłce ręcznej

V-VI miejsce w piłce siatkowej

II miejsce w tenisie stołowym

I miejsce w piłce nożnej

V miejsce w piłce siatkowej plażowej

I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych

III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym

 

 

ZAWODY MIEJSKIE

 Dziewczęta

I miejsce w piłce siatkowej

II miejsce w piłce koszykowej

II miejsce w sztafecie pływackiej

II miejsce w piłce nożnej

II miejsce w tenisie stołowym

 Chłopcy

 I miejsce w sztafecie pływackiej

II miejsce w piłce koszykowej

I miejsce w tenisie stołowym

III miejsce w piłce nożnej

 

 

Metadane

Źródło informacji:Małgorzata Waszkiewicz
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Małgorzata Waszkiewicz
Data wprowadzenia:2014-10-08 10:32:01
Opublikował:Małgorzata Waszkiewicz
Data publikacji:2014-10-08 10:36:17
Ostatnia zmiana:2014-10-08 10:38:28
Ilość wyświetleń:710

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij