Ilość uczniów- 433

Liczba oddziałów - 15

1. Liczba izb lekcyjnych – 17

2. Jeden gabinet pielęgniarki.

3. Jedna sala gimnastyczna, siłownia i sala ping - pong, na których odbywają się lekcje wychowania fizycznego zgodnie z planem zajęć w godzinach od 7.45 do 14.10 oraz zajęcia pozalekcyjne SKS.

4.  Sala komputerowa wyposażona w 16 komputerów przeznaczonych na użytek uczniów. Zajęcia  w pracowni odbywają się w ramach godzin lekcyjnych i zajęć pozalekcyjnych – koło informatyczne.

5.  Boiska sportowe do dyspozycji uczniów: asfaltowe do piłki  nożnej, trawiaste do piłki nożnej, skocznia i rzutnia.

6.  Zbiory biblioteczne – 11308 książek, 112 materiałów dydaktycznych nagranych na kasety video, 39 materiałów dydaktycznych na nośnikach elektronicznych.

7.  Urządzenia specjalistyczne: projektory multimedialne, tablice interaktywne, kserokopiarki, drukarki, skaner, niszczarka do papieru, diaskop, dyktafon, mikroskopy (optyczne, binokulary), aparaty cyfrowe, teleskop, kamera do lunety astronomicznej, notebooki, komputery, telewizory,  DVD, radiomagnetofony CD, sprzęt audiowizualny i nagłaśniający.

Kadry:

1.  Etaty zatrudnionych nauczycieli – 33,5

2.  Liczba zatrudnionych nauczycieli wg stopnia awansu zawodowego:  37 nauczycieli w tym:

dyplomowanych     20

mianowanych           9

kontraktowych         6

stażystów                  2

3. Pracownicy niepedagogiczni:

obsługa – 8 osób  - 8 etatów;

administracja 3 osoby – 3 etaty.

Data wprowadzenia:2013-06-11 12:53:25
Data publikacji:2013-06-11 12:55:59